Evinize Yakışacak Mükemmel Dekorasyon Fikirleri

Evinize Yakışacak Mükemmel Dekorasyon Fikirleri

Mermer kullanımı, iç mekân tasarımlarında çok daha modern bir etkiye sahip… Daima değişen ve farklı dokunuşlar isteyen iç mekân dekorasyonları her geçen gün farklı bir kullanımla karşımıza çıkıyor. İşte biz Avcılar mermer granit ekibi olarak sizlere daha kaliteli bir hizmet vermek için buradayız. Eğer iç mekân tasarımlarınıza daha modern ya da daha klas bir hava katmak istiyorsanız doğru yerdesiniz…

Mermer malzemesi kullanılarak üretilmiş mobilya çeşitleri olan; orta sehpa, dresuar, masa ve yan sehpa gibi ürünler evinizin iç dekorasyonlarını daha modern ve şık hale getirmeye devam ediyor. Bunun yanında mermer kullanılarak yapılmış aksesuar ve objelerde ev dekorasyonuna çok daha farklı bir hava katıyor. Sizde eğer daha modern bir ev ya da ofis dekorasyonu istiyorsanız sitemizde bu tarzda birçok ürün bulabilirsiniz.

Avcılar Mermer ile Dekorasyon Fikirleri

Mermerden yapılan orta sehpa ve masa genellikle geniş alanları doldurma konusunda epey başarılı bir konuma sahip. Ofis, salon ya da oturma odası gibi mekanlarda modaya uygunluğunu artırmak için mermer malzemeden üretilmiş ve metal detaylar ile harmanlanmış mobilyalar iç mekan tasarımında daha elit ve keskin bir iz bırakıyor. Özellikle ofislerin iç mekan tasarımlarında mermer malzeme kullanılarak yapılmış mobilyaların kullanımı gün geçtikçe çoğalmakta… Maalesef diğer mobilyalarda olduğu gibi mermer mobilyaların da dezavantajları bulunuyor. Üretilen malzemeden dolayı diğer mobilyalara nazaran daha ağır. Bu da taşınma esnasında ürünü taşıyan arkadaşlarımızı biraz yorabiliyor… Fakat eğer evinizin veya ofisinizin dekorasyonunu sık değiştirenlerden değilseniz bu sorunu es geçebilirsiniz. Diğer yandan daha kolay temizlenmesi, aşınmaması ve daha sağlam bir mobilya yapısına sahip olmasından dolayı mermer mobilyalar iç mekan tasarımlarında tercih edilme sebeplerini artırıyor.  

Mermerden aksesuar ya da mobilya kullanırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar mevcut. Limon, domates ve elma gibi yiyecekler içerisinde asit bulundurduğu için mermer mobilyalarınız ile temas ettiğinde renginde değişim, aşınma gibi sorunlarla karşılaşılabiliyor. Bunun yanı sıra ocaktan henüz alınmış tencere, tava, çaydanlık gibi çok aşırı sıcak eşyalarınızın mermer ile temasından kaçınınız. Bu tür yapılan hatalar kalıcı tahribata sebep olabilir.

Mermer çeşitlerimize buradan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca buraya tıklayarak da Facebook sayfamıza ulaşabilirsiniz.

Yazar hakkında

Çalışkanlar Mermer administrator