Hakkımızda

1989 yılında bir aile işletmesi olarak başladığımız bu yolda, 1993’te kurumsallaşarak yurt içi ve yurdışında çeşitli projelere imza atmış bir şirketiz.

Taş, mermer, granit endüstrisinin prestijli Türk markası olma yolundaki Çalışkanlar Mermer ticari faaliyetini sürdürmektedir.

Modern işletmesi, zengin granit deposu ve Firüzköy’de bulunan nezih showroomu ile sektörde fark yaratıyor. Çalışkanlar mermer; özellikli işçilik anlayışı, uygun fiyat ve üstün kalite politikası ile özellikle mutfak tezgahları olmak üzere, en iyi doğaltaş uygulamalarında aranan bir marka haline gelmiş bulunmaktadır.

Çalışkanlar mermer; her zevke ve renge uygun dokudaki granit, mermer seçenekleri ile kişisel talepler, iş merkezleri, alışveriş merkezleri, hastahane ve okullar gibi kurumlara kadar Türkiye’nin birçok alanında büyük proje ve mükemmel ekibi ile yüksek teknoloji ürünler ile uygulayıcı hizmet vermektedir.
Banyo ve mutfak tezgahları, zemin döşemeleri, dış cephe ve duvar kaplamaları, banko, şömine, asansör, yüzme havuzları ocakbaşı uygulamaları ile birçok alanda kaliteli ve estetiğin markası hâline gelmiştir. Siz değerli müşterilerimize güzel doğamızın mucizevi tasarımlarını özenle işleyerek zevkinize en uygun alternatifler üretmekteyiz.

Mağazamıza uğrayın, en güzel fikirleri beraber bulalım.